Prijswinnaars 2016

PRIJSWINNAARS 2016

Stimulerende activiteiten
Light’n Go activity Garden Treehouse – Little Tikes (MGA Entertainment)

Ellen Holemans
WTC Business Center/Frankrijklei 33
2000 Antwerpen
Tel : +31(0)172-758010
GSM : +32 471 87 23 10
Email : eholemans@mgae.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Eerste leeftijd speelgoed
5 in 1 Letter Locomotief – Vtech

Olivier Vlasschaert
Copernicusstraat 7
6003 DE Weert
Nederland
Tel : 0473/313608
Fax : 0031/495459112
Email : o.vlasschaert@vtech.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Poppen & pluches
Brightlings – Spin Master

Charlie Hemmes
Kingsfordweg 151
1043GR Amsterdam
Nederland
Tel : +31/611740572
Email : charlieh@spinmaster.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Artistieke activiteiten
3Doodler Start – Spectron

Gerd Crick
Emblemsesteenweg 84 A
2560 Kessel
Tel : 03/458 05 74
Fax : 03/458 27 48
Email : gerd@spectronsales.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Creatieve activiteiten
Fuzzeez, creëer je eigen pluche – ORB Factory (Gilbert Denis)

Marc Dhooghe
Waversesteenweg 139
1560 Hoeilaert
Tel : 02/6570520
Fax : 02/6573283
Email : marc.dhooghe@creafancy.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Gezelschapsspellen voor het hele gezin
ROAR ! – 999 GAMES

Bert Calis
Wormerweg 2
1311 XB Almere
Nederland
Tel : +31(0)36-5393990
Email : bcalis@999games.nl

Prijswinnaars

 

Lees meer

Spellen voor kinderen
SmartGames Roodkapje – Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Wetenschappelijke & educatief speelgoed
Interactieve sprekende wereldbol – Clementoni

Guy Geeroms
Steenweg op Ninove 1120
1080 Brussel
Tel : 02/527 31 96
Email : benelux@clementoni.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Denk-en logicaspellen
SmartGames – Dinosaurs Mystic Islands – Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

High Tech producten
Hatchimals – Spin Master

Charlie Hemmes
Kingsfordweg 151
1043GR Amsterdam
Nederland
Tel : +31/611740572
Email : charlieh@spinmaster.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Constructiespeelgoed
Geosmart Mars Explorer – Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Buitenspeelgoed
My Free 5 en 1 – Globber (Maple Leaf Sport)

Stefan Coopmans
Wechelsesbaan 77
2275 Lille
Tel : 014/88 13 48
Fax : 014/88 13 38
Email : s.coopmans@mapleleaf.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Speelwereld
Cruiseschip – Playmobil

Leen Van Reeth
Blarenberglaan 3a Bus 5
2800 Mechelen 
Tel : 015/45 35 30
Fax : 015/45 35 26
Email : leen_vanreeth@playmobil.de

Prijswinnaars

 

Lees meer