Prijswinnaars 2016

PRIJSWINNAARS 2017

Eerste leeftijd speelgoed
Sneeuwwitje – Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Poppen & pluches
Suzy en haar puppyvriendje – Vtech

Olivier Vlasschaert
Copernicusstraat 7
6003 DE Weert - Nederland
Tel : 0473/313608
Fax : 0031/495459112
Email : o.vlasschaert@vtech.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Artistieke & creative activiteiten
I-Magic – Marvin’s Magic (Beeusaert)

Luc Braet
't Walletje 49
300 Knokke-Heist
Tel : 050/613333
Fax : 050/620889
Email : luc@braet.net

Prijswinnaars

 

Lees meer

Gezelschapsspellen voor het hele gezin
Unlock – Asmodee

Jeroen Van Kerckhoven
Guldendelle Park
Jan-Baptist Vinkstraat 4
3070 Kortenberg
Tel : 02/7255220
Fax : 02/7201099
Email : j.vankerckhoven@asmodee.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Spellen voor kinderen
GriezelGraf – Megableu (MGBI)

Thalia De Petter
Pertendonckstraat 40b
2520 Broechem
Tel : 03/7707101
GSM : 0498/500218
Email  : thalia@megableu.eu

Prijswinnaars

 

Lees meer

Wetenschappelijke & educatief speelgoed
DOC – Educatieve pratende robot – Clementoni

Guy Geeroms
Chaussée de Ninove 1120
1080 Bruxelles
Tel : 02/5273196
Email : guy.geeroms@comagex.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Denk-en logicaspellen
Jump In’ – Smart

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel : 015/451050
Fax : 015/451060
Email : eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Speelwereld
Croco jungle onderzoeksstation – Schleich (Puppy)

Marie Bouret
Avenue Nobel 1
1300 Wavre
Tel : 010/881456
Fax : 010/840109
Email : marketing@puppy.eu

Prijswinnaars

 

Lees meer

High Tech producten
Kidizoom Flix – Vtech

Olivier Vlasschaert
Copernicusstraat 7
6003 DE Weert - Nederland
Tel : 0473/313608
Fax : 0031/495459112
Email : o.vlasschaert@vtech.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Constructiespeelgoed
Lego Boost – Lego

Maurits Stolte
Ruiterijschool 5
2930 Brasschaat
Tel : 03/2476191
Email : maurits.stolte@lego.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Dronen
Nikko Air DRL Race Vision 220 FPV Pro drone – Toy State

Céline Lustig
Moskesbaan 8
4823 AH Breda - Nederland
Tel : 0031/765480500
Email : celine.lustig@toystate.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Buitenspeelgoed
Laser X double set – NSI (Toys 4 Teen)

Emilie Goubau
Avenue Reine Astrid 2
1440 Wauthier-Braine
Tel : 0498/882945
Email : emilie.goubau@sablon.com

Prijswinnaars

 

Lees meer