Prijswinnaars 2016

PRIJSWINNAARS 2019

Stimulerende activiteiten
Storikid – Jouw Interactieve Verhaaltjesverteller - VTECH

Olivier Vlasschaert
Copernicusstraat 7
6003 DE Weert - The Netherlands
Tel: 0473/313608
Fax: 0031/495459112
Email: o.vlasschaert@vtech.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Eerste leeftijd speelgoed
SmartMax - My first Totem - SMART TOYS & GAMES

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel: 015/451050
Fax: 015/451060
Email: eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Poppen
#SNAPSTAR – YULU

Anouk Hendriks
Pinsengracht 675
1017 JT Amsterdam - The Netherlands
Tel: +31622355725
Email: anouk@yulutoys.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Creatief speelgoed
Cool Maker - GoGlam Nail Studio – SPIN MASTER

Sam Ronsmans
Kingsfordweg 151
1043GR Amsterdam - The Netherlands
Tel: +31 (0) 6 42 77 14 39
Email: SamR@SpinMaster.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Spellen voor kinderen
Het Kleurenmonster – Purple Brain (Asmodee)

Elodie Migeal
Guldendelle Park
Theodoor Swartsstraat 3,B0101
3070 Kortenberg
Tél : 02/7255220
Fax : 02/7201099
Email : e.migeal@asmodee.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Gezelschapsspellen voor het hele gezin
Bank Attack – MEGABLEU (MGBI)

Bank Attack – MEGABLEU (MGBI)
Thalia De Petter
Pertendonckstraat 40b
2520 Broechem
Tel: 03/7707101
GSM : 0498/500218
Email  : thalia@megableu.eu

Prijswinnaars

 

Lees meer

Denk-en logicaspellen
SmartGames – Brain Train – SMART TOYS & GAMES

Eva Khaldi
Neerveld 14
2550 Kontich
Tel: 015/451050
Fax: 015/451060
Email: eva@smart.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Constructiespeelgoed
Clicformers – Set Puppy Friends – Clics Toys

Jean Reusens
Kampweg 178 m
2990 Wuustwezel
Tel: 03/6333208
Fax: 03/6330140
Email: jean.reusens@clicstoys.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Speelwereld
De Newbury Spookschool – LEGO

Maureen Rutsaert
Ruiterijschool 5
2930 Brasschaat
Tel: 03/2604647
Email: maureen.rutsaert@lego.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

Collectibles
Bakugan – Starter 3 Pack – Spin Master

Sam Ronsmans
Kingsfordweg 151
1043GR Amsterdam - The Netherlands
Tel: +31 (0) 6 42 77 14 39
Email: SamR@SpinMaster.com

Prijswinnaars

 

Lees meer

RC - Buitenspeelgoed
Drift Cyclone Motor – Maisto Tech (Crea Fancy)

Marc Dhooghe
59A Koningin Astridlaan Bte 11
1780 Wemmel
Tel: 0496/222772
Email: marc.dhooghe@creafancy.be

Prijswinnaars

 

Lees meer

Educatief & wetenschappelijke speelgoed
Tovenaarschemie – Buki (JPM TOYS)

Renaud Maisonny
59A Koningin Astridlaan Bte 10
1780 Wemmel
Tel: 02/7429529
Fax: 02/7342369Email: info@jpmtoys.com

Prijswinnaars

 

Lees meer